Co Szczyrk może dziś zaproponować turystom?

Planowanie zimowych wakacji może być wyjątkowo ciekawym doświadczeniem nawet, jeśli nie zamierzamy opuszczać granic naszego kraju.

Polskie góry również kryją szereg tajemnic, które możemy odkrywać. Wynajem apartamentów w Szczyrku może być więc znakomitą okazją, aby przekonać się, że są one bardziej przyjazne turystom ceniącym sobie aktywny wypoczynek, niż można byłoby tego oczekiwać.

Gdy mówimy o zaletach Szczyrku bardzo często zwracamy uwagę właśnie na infrastrukturę sportową. Rzeczywiście, nie brakuje tu miejsc, które warto odwiedzić zarówno licząc na możliwość trenowania narciarstwa zjazdowego, jak i biegowego. Coś dla siebie znajdą tu też miłośnicy snowboardu, a nawet osoby, które chcą przekonać się, czy bieganie na nartach w połączeniu ze strzelaniem do celu jest sportem stworzonym właśnie dla nich. Tu warto wspomnieć także o coraz lepszym dojeździe do kolejnych tras oraz ich znakomitym przygotowaniem. Dzięki temu ferie w Szczyrku są nie mniej udane niż te, które spędza się w alpejskich kurortach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *