Na czym polega mezoterapia igłowa?

Istnieje mnóstwo zabiegów, które są w stanie poprawić wygląd naszej skóry – i z których pomocy warto korzystać, ażeby zyskać promienny, odmłodzony, świeższy wygląd. Jednym z takowych zabiegów jest mezoterapia igłowa, na którą decyduje się coraz więcej osób – i to nie tylko pań!

Na czym polega ów zabieg?

Przeprowadzany jest po to, żeby poprawić wygląd skóry, odżywiając ją od środka. Jak sama nazwa wskazuje, w tym wypadku konieczne będzie zastosowanie igły. To właśnie przy jej pomocy dostarcza się do skóry kwas hialuronowy, witaminy, minerały i inne, ważne składniki odżywcze. W ten sposób skóra stopniowo zaczyna się odbudowywać. Dzięki zaś pokonaniu naskórka przez działanie iniekcyjne (igłowe), uzyskuje się szybkie efekty – składniki przenikają bowiem bezpośrednio do ważnych warstw skóry, zamiast osadzać się na jej powierzchni, jak przy normalnej pielęgnacji.

Zabieg mezoterapii igłowej – podobnie jak wiele innych zabiegów – przeprowadza między innymi świetny gabinet kosmetyczny Laser Skin Care. Dokładniejsze informacje o ofercie można znaleźć na stronie Laserskincare.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *