Piece co ze wsparciem ze strony państwa
Ciekawe

Piece co ze wsparciem ze strony państwa

Zarówno osoby, które chcą wymienić stary piec będący ich własnością, jak i te, które myślą o zamontowaniu nowego źródła ciepła, mogą liczyć na wsparcie finansowe.

Gdy w grę wchodzą piece co dotacje mogą pochodzić z wielu źródeł, największą popularnością zdaje się jednak cieszyć rządowy program „Czyste Powietrze”.

Program powstał przede wszystkim po to, aby pomóc w zmniejszeniu emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Jego celem jest jednak również propagowanie bardziej efektywnego zarządzania energią. Dofinansowanie w ramach tego programu można uzyskać w wersji podstawowej oraz rozszerzonej. W związku z trudną sytuacją związaną z pandemią, wnioski można składać nie tylko w siedzibie wojewódzkich funduszy ochrony środowiska, ale również elektronicznie, co pozwala na zrobienie tego bez wychodzenia z domu. O wysokości dotacji przesądza co najmniej kilka czynników, w tym również jakość kupowanego rozwiązania. Piece co Mocek są w tym kontekście szczególnie polecane jako te, które spełniają wszystkie wymogi programu. Sprawdźcie ofertę – kotly-mocek.pl.