Meble do kuchni w różnych stylach
Dom i ogród

Meble do kuchni w różnych stylach

Kuchnia to pomieszczenie, w którym spędzamy wiele czasu przygotowując posiłki. Kuchnię można zaaranżować w bardzo różnym stylu. Meble do kuchni dobieramy do stylu, który wybraliśmy. Inne meble będą bowiem pasować do kuchni w stylu klasycznym, a inne do kuchni w nowoczesnym stylu.

Do kuchni w stylu tradycyjnym świetnie pasują klasyczne meble z frontami z drewna. Meble to mogą być w naturalnym kolorze drewna. Do klasycznie urządzonej kuchni będą pasować także meble w białym kolorze. Wiele szafek takich mebli ma przeszklenia. Mogą one być podzielone szprosami. Kuchnia w stylu klasycznym jest prosta, a jednocześnie bardzo elegancka i ponadczasowa. Aranżacja kuchni w stylu nowoczesnym jest wyjątkowo oszczędna. Do kuchni w tym stylu idealnie pasują meble z prostymi lakierowanymi lub fornirowanymi frontami. Bardzo modne są meble, którym nadany został bardzo mocny połysk. Jeśli szafki mają przeszklenia to są one wykonane z tafli matowego szkła. W kuchni w nowoczesnym stylu często używane są dodatki ze stali.

Postaw na jakość

Szukasz wyjątkowych mebli do kuchni wysokiej jakości? Sprawdź ofertę galerii wnętrz Mera – meble do kuchni Bielsko Biała.