Unikatowe grafiki ozdobą nie tylko mieszkania
Dom i ogród

Unikatowe grafiki ozdobą nie tylko mieszkania

Do bardzo popularnych w ostatnim czasie gałęzi malarstwa zalicza się grafikę. Nowoczesne grafiki stały się alternatywą dla tradycyjnych obrazów malowanych akwarelą lub olejami. Grafiki można kupić bez większych problemów w galeriach sztuki, ale można też zamówić ich wykonanie bezpośrednio u autorki.

W pracowni prowadzonej przez uznaną graficzkę powstają głównie grafiki o tematyce przyrodniczej. Każda z przygotowanych odręcznie grafik jest następnie drukowana na papierze o różnej fakturze i gramaturze bądź na płótnie canvas. Canvas to płótno imitujące to stosowane przez malarzy. Grafiki można następnie oprawić w ramy w czarnym kolorze albo w białe passe-partout.

Grafiki to doskonałe dodatki dekoracyjne do każdego wnętrza. Świetnie prezentują się zarówno we wnętrzach mieszkalnych (można umieścić je nie tylko na ścianie w salonie) jak i w reprezentacyjnych pomieszczeniach biurowych. Doskonale wyglądają we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Można je wybrać również do loftów.