Plastyka warg sromowych i jej specyfika
Zdrowie i uroda

Plastyka warg sromowych i jej specyfika

Pytanie o to, czy warto zainteresować się możliwościami ginekologii plastycznej, pada coraz rzadziej. Nie ulega przecież wątpliwości, że mamy do czynienia z nauką, która pomaga kobietom. Znacznie częściej zastanawiamy się więc dziś nad tym, które zabiegi z tego zakresu mogą okazać się szczególnie interesujące.

Potrzeby kobiet różnią się pod tym względem. Jednym z popularniejszych zabiegów niezmiennie pozostaje jednak plastyka warg sromowych. Zabieg ten kojarzy się przede wszystkim z wykonywanym wtedy, gdy wargi sromowe są zbyt duże. Można jednak zdecydować się na niego także wtedy, gdy nie wykształciły się w odpowiedniej wielkości, a także wówczas, gdy nie są symetryczne. W pierwszym z wymienionych przypadków lekarz wycina nadmiar tkanki. Ważnym elementem zabiegu jest też modelowanie warg sromowych. Zabieg wymaga precyzji i doświadczenia. Odbywa się w znieczuleniu miejscowym, a osoby odpowiedzialne za niego dążą do tego, aby pacjentki zawsze miały zapewnione maksymalnie komfortowe warunki poddając się mu.

Oferta Szpitala Medfemina

Specjalistyczną opiekę i dostęp do nowoczesnych usług medycznych gwarantuje szpital Medfemina we Wrocławiu. Jeśli chcecie poznać całą ofertę sprawdźcie – szpital.medfemina.pl.