Usuwanie tatuażu przy pomocy lasera
Zdrowie i uroda

Usuwanie tatuażu przy pomocy lasera

Usuwanie tatuażu to skomplikowana i dość bardzo rozbudowana kwestia, o której musimy wiedzieć kilka rzeczy. W obecnych czasach zmieniło się bardzo społeczne podejście do tatuowania ciała, a rysunki te nie są postrzegane jako nastoletni wybryk lub pamiątka z więzienia. Tatuaż jest formą wyrażania swojej osobowości, ale też jako estetyczna ozdoba zastępująca biżuterię. Co jednak robić, tatuaż się nam znudzi lub już nie spełnia naszych oczekiwań i chcemy się go pozbyć na stałe?

Usuwanie tatuażu laserem jak wygląda zabieg?

Usuwanie tatuażu laserem uchodzi za jedne z najskuteczniejszych i najbardziej nowoczesnych metod pozbycia się niechcianej ozdoby z ciała. Podczas zabiegu promień lasera rozbija cząsteczki atramentu, które następnie są wchłaniane przez organizm. Musimy jednak mieć na uwadze, że laserowe usuwanie tatuażu będzie wymagało kilku takich sesji, gdyż jest to uzależnione od wielkości tatuażu oraz od zastosowanych barwników podczas wykonywania tatuażu.

Oferta Gabinetu Medilaser

Gabinet kosmetyczny Medilaser we Wrocławiu przeprowadza zabiegi laserowego usuwania tatuażu za pomocą lasera Q-Switch, którego działanie przynosi lepsze efekty niż innych modeli laserów. Dzięki laserowi Q-Switch czas wytwarzanego impulsy jest tak krótki, że nie powoduje uszkodzeń tkanek wokół tatuażu. Sprawdź naszą ofertę na medilaser.pl.